Aktualności

Pierwszy poważny sprawdzian !

• autor: witekwladca, 2012-09-22 21:09

W miniony piątek nasz zespół zmierzył się z Fiorentiną Nakło.
Obie drużyny wygrały oba pierwsze mecze, wiec było to spotkanie na szczycie. Zespół z Nakła powitał naszych zawodników piękną murawą, oraz szatnią, której wyposażenie było na najwyższym poziomie (sauna,prysznice,fotele wodne). Jednym słowem zawodnicy z Kotorza czuli się na meczu w Nakle, tak jak by grali z tą włoską potęga, czyli prawdziwą Fiorentiną.
Sam mecz stał na wysokim poziomie. Pierwszą bramkę zdobył Vitaliy Makara, który grał mimo przeziębienia oraz ten sam zawodnik wypracował kolejną bramkę. Do przerwy Kotórz prowadził 3-1. Mecz pewnie zakończył by się tradycyjnym pogromem, lecz duet środkowych pomocników: Vitaliy i Radek zagrali znacznie poniżej oczekiwań - pierwszy z powodu choroby, a drugi ... skarżył się na bóle brzucha, ale na szczęście gospodarze stanęli na wysokości zadania i Radek potrzeby fizjologiczne mógł załatwić w pełno wyposażonej toalecie...
Po przerwie zawodnicy z Nakła rzucili się do ataku, lecz świetne spotkanie w obronie rozegrali: Moj - Szurpicki, szczególnie gra tego pierwszego była godna uwagi. W końcówce meczu wynik na 4-1 ustalił Mateusz Sochor.