statystyki szczegółowe

Aktualności

Kotórz 6-2 Raszowa

• autor: witekwladca, 2012-09-30 21:49

W miniony piątek LKS Kotórz Mały na własnym boisku pokonał przyjezdnych LZS Raszko Daniec (6:2).
Już w pierwszej akcji meczu Gospodarze zdołali strzelić bramkę. Piłkę wybijał Manfred  Kozioł, główkę w środku boiska wygrał V. Makara , a akcję precyzyjnym strzałem zakończył najlepszy strzelec drużyny, a mianowicie Daniel Latocha. Mecz pewnie zakończył by się tradycyjnym pogromem ze strony Kotorza, ale w kolejnej akcji nie mogli porozumcie się Mateusz Szurpicki wraz z Manfredem Kozioł i niestety przyjezdni wyrównali. Po tej akcji LZS Raszkowa Daniec, nabrała siły w żagle, lecz wykorzystali to do cwaniakowania i niepotrzebnej agresji, z góry było wiadomo, że kolejne bramki dla Kotorza to kwestia czasu. Kilku zawodników drużyny przyjezdnej starało się prowokować Gospodarzy, lecz Ci znacznie bardziej ,,normalni'' i doświadczenie woleli ,, wklepać'' Im kolejne bramki niż pojednywając się na słowa.
W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił. Raszowa zgrywała wielkich cwaniaczków i mocnych w gębie małolatów, a Kotórz strzelał raz po raz bramki. Skrzydłowy Mateusz Sochor grał z takim rozmachem, że jeden z jego potężnych strzałów urwał siatkę bramkową !
Raszowa zdołała strzelić jeszcze jedną bramkę, ale nic ona już nie wniosła do meczu.
Dobrze się spisał w tym meczu Jacek Zapiór, który postanowił wznowić treningi. Przez 45 minut drugiej połowy, po jego wejściu lewa strona bardzo dobrze wyglądała. Miejmy nadzieje, że nie był to jego ostatni dobry mecz w barwach Kotorza i okaże się dobrym wzmocnieniem.